








1 800 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swallow |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Індонезія |
| Тип | Шина |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Територія шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Ширина шини | 90 мм |
| Висота профілю шини | 100 |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 3.50-18 |
| Сумісність з: | Іж Юпітер/Двіта/Ява/Чезет/Місяць/Вайпер |
| Розмір покришок | 18" (дюймів) |
| Діаметр колеса/диска | 18" |